Zpět
Mistrovství Plzeňského kraje pro
rok 2018 se naši hráči zúčastnili v kategori seniorů, seniorek, seniorů 60+ a seniorek 60+.
Kategorie mužů se
hrála na kuželně SKK Rokycany dne 26.01.2019 ,
kategorie seniorů se
hrála na kuželně SK Škoda VS Plzeň dne 26.01.2019 ,
kategorie žen se
hrála na kuželně TJ Sokol Kdyně dne 26.01.2019 ,
kategorie seniorek se
hrála na kuželně TJ Sokol Kdyně dne 26.01.2019 ,
kategorie juniorů se
hrála na kuželně CB Dobřany dne 26.01.2019 ,
kategorie juniorek se
hrála na kuželně CB Dobřany dne 26.01.2019 ,
kategorie dorostenců se
hrála na kuželně TJ Slavoj Plzeň dne 27.01.2019 ,
kategorie dorostenek se
hrála na kuželně TJ Slavoj Plzeň dne 27.01.2019 ,
kategorie žáků, žákyň a mladší žactvo se
hrála na kuželně SK Škoda VS Plzeň dne 27.01.2019 .
Mistrovství Plzeňského kraje mužů v jednotlivcích se hrálo v sobotu 26.01.2019 na kuželně SKK Rokycany . 32 hráčů - bez našeho zástupce - hrálo 120 HS a
6 nejlepších hráči postupuje do Mistrovství ČR, které se hraje 04. - 05.05.2019 na kuželně ve Valašském Meziříčí.
V následující tabulce jsou výsledky
jednotlivých účastníků.
Mistrovství Plzeňského
kraje - muži - ze dne 26.01.2019 - SKK Rokycany - 120 HS |
Poř. |
Jméno |
Oddíl |
Plné |
Dorážka |
Ch |
Celkem |
1. |
Svoboda Milan |
TJ Sokol Kdyně |
419 |
227 |
0 |
646 |
2. |
Prokůpek Martin |
SKK Rokacany |
393 |
208 |
2 |
601 |
3. |
Honsa Pavel |
SKK Rokacany |
388 |
209 |
1 |
597 |
4. |
Šneberger Michal |
CB Dobřany |
364 |
231 |
2 |
595 |
5. |
Vícha Jiří |
T.J. Sokol Plzeň V |
366 |
220 |
2 |
586 |
6. |
Špelina Vojtěch |
SKK Rokacany |
375 |
202 |
0 |
577 |
7. |
Neumann Daniel |
SKK Rokacany |
388 |
188 |
5 |
576 |
8. |
Pytlík Roman |
SKK Rokacany |
355 |
220 |
1 |
575 |
9. |
Procházka Martin |
SKK Rokacany |
383 |
185 |
3 |
568 |
10. |
Wagner Milan |
T.J. Sokol Plzeň V |
365 |
202 |
0 |
567 |
11. |
Šlajer Jiří |
Kuželky Holýšov |
368 |
195 |
4 |
563 |
12. |
Endršt Jan |
SKK Rokacany |
365 |
197 |
1 |
562 |
13. |
Timura Tomáš |
TJ Sokol Kdyně |
363 |
193 |
4 |
556 |
14. |
Myslík Jan |
Kuželky Holýšov |
372 |
184 |
6 |
556 |
15. |
Kraus Vlastimil |
Kuželky Holýšov |
362 |
191 |
7 |
553 |
16. |
Opatrný Jiří |
TJ Slavoj Plzeň |
366 |
187 |
4 |
553 |
17. |
Findejs Milan |
SK Škoda VS Plzeň |
361 |
188 |
3 |
549 |
18. |
Dvořák Jindřich |
TJ Sokol Kdyně |
365 |
182 |
8 |
547 |
19. |
Vít Martin |
SK Škoda VS Plzeň |
373 |
174 |
9 |
547 |
20. |
Vacikar Jan |
TJ Baník Stříbro |
388 |
158 |
10 |
546 |
21. |
Fidrant Josef |
TJ Sokol Kdyně |
370 |
175 |
3 |
545 |
22. |
Fišer Josef ml. |
CB Dobřany |
350 |
189 |
1 |
539 |
23. |
Lohr Michal |
TJ Dobřany |
384 |
154 |
9 |
538 |
24. |
Pejsar Jaroslav |
T.J. Sokol Plzeň V |
347 |
187 |
7 |
534 |
25. |
Pytlík Viktor |
TJ Sokol Kdyně |
363 |
170 |
5 |
533 |
26. |
Pivoňka Pavel |
TJ Havlovice |
349 |
178 |
7 |
527 |
27. |
Laksar Jan |
Kuželky Holýšov |
367 |
159 |
6 |
526 |
28. |
Svoboda Petr |
SK Škoda VS Plzeň |
357 |
161 |
5 |
518 |
29. |
Grőssl David |
TJ Sokol Zahořany |
366 |
140 |
5 |
506 |
30. |
Horka Bedřich |
Kuželky Holýšov |
358 |
147 |
9 |
505 |
31. |
Housar Zdeněk |
TJ Sokol Pec p/Č |
359 |
135 |
9 |
494 |
32. |
Ticháček Adam |
TJ Havlovice |
328 |
161 |
6 |
489 |
Na Mistrovství ČR v kategorii mužů, které se hraje
04. - 05.05.2019 na kuželně ve Valašském Meziříčí
postupuje 6 nejlepší hráčů. Nahoru
----
Mistrovství Plzeňského kraje seniorů v jednotlivcích se hrálo v sobotu 26.01.2019 na
kuželně SK Škoda VS Plzeň . Hrálo celkem 24 seniorů -
zde jsme měli jednoho zástupce - na 120 HS o 2 postupová místa na Mistrovství ČR,
které se hraje 05. - 06.05.2018 na kuželně ve Vrchlabí.
V následující tabulce jsou výsledky jednotlivých seniorů.
Mistrovství Plzeňského
kraje - senioři - ze dne 26.01.2019 -
SK Škoda VS Plzeň - 120 HS |
Poř. |
Jméno |
Oddíl |
Plné |
Dorážka |
Ch |
Celkem |
1. |
Hořejší Josef |
TJ Slavoj Plzeň |
382 |
178 |
11 |
560 |
2. |
Baloun Jiří |
TJ Dobřany |
375 |
176 |
5 |
551 |
3. |
Vrba Petr |
TJ Havlovice |
381 |
163 |
7 |
544 |
4. |
Šteffl Miroslav |
TJ Přeštice |
360 |
180 |
6 |
540 |
5. |
Filek Ladislav |
SK Škoda VS Plzeň |
345 |
188 |
5 |
533 |
6. |
Michal Josef |
TJ Přeštice |
382 |
149 |
7 |
531 |
7. |
Jirka Bohumil |
Kuželky Holýšov |
386 |
145 |
8 |
531 |
8. |
Zůna František |
TJ Havlovice |
343 |
175 |
9 |
518 |
9. |
Hranáč Václav |
TJ Slavoj Plzeň |
358 |
159 |
7 |
517 |
10. |
Rádl Jiří |
TJ Havlovice |
364 |
137 |
13 |
501 |
11. |
Lőffelmann Jaroslav |
TJ Sokol Kdyně |
353 |
146 |
8 |
499 |
12. |
Dufek Jan |
TJ Sokol Díly |
340 |
152 |
6 |
492 |
13. |
Kuželík Václav |
TJ Sokol Kdyně |
313 |
1477 |
10 |
490 |
14. |
Sloup Otto |
TJ Dobřany |
337 |
148 |
10 |
485 |
15. |
Bőhm Ivan |
TJ Sokol Pec p/Č |
321 |
160 |
6 |
481 |
16. |
Bečvářík Václav |
T.J. Sokol Plzeň V |
326 |
148 |
13 |
474 |
17. |
Kalous Pavel |
TJ Sokol Pec p/Č |
332 |
131 |
9 |
463 |
18. |
Pittr Jaroslav |
TJ Sokol Díly |
314 |
145 |
9 |
459 |
19. |
Kobes Josef |
TJ Sokol Pec p/Č |
318 |
139 |
14 |
457 |
20. |
Konvář Karel |
T.J. Sokol Plzeň V |
297 |
158 |
7 |
455 |
21. |
Mikulenka Pavel |
TJ Sokol Díly |
303 |
111 |
17 |
414 |
22. |
Pivoňka Jiří |
TJ Havlovice |
310 |
88 |
23 |
398 |
23. |
Získal Jaroslav |
TJ Sokol Újezd sv. Kříže |
278 |
119 |
16 |
397 |
24. |
Lohr Oldřich |
SKK Rokycany |
147 |
62 |
6 |
209 |
Na Mistrovství ČR v kategorii seniorů, které se hraje 04. - 05.05.2019 na kuželně ve Vrchlabí postupují 2 nejlepší hráči.
Nahoru
Mistrovství Plzeňského kraje žen se hrálo v sobotu 26.01.2019 na kuželně TJ Sokol Kdyně . Hrálo celkem 16 žen na 120 HS o 2 postupová
místa na Mistrovství ČR, které se hraje 04. - 05.05.2019 na kuželně v Hořicích.
V této kategorii jsme měli jednu zástupkyni.
V následující tabulce jsou výsledky jednotlivých žen.
Mistrovství Plzeňského
kraje - ženy - ze dne 26.01.2019 - TJ Sokol Kdyně - 120 HS |
Poř. |
Jméno |
Oddíl |
Plné |
Dorážka |
Ch |
Celkem |
1. |
Pochylová Daniela |
SKK Rokycany |
362 |
202 |
2 |
564 |
2. |
Záveská Zuzana |
TJ Baník Stříbro |
388 |
174 |
5 |
562 |
3. |
Kotalová Eva |
TJ Sokol Kdyně |
368 |
190 |
6 |
558 |
4. |
Műllerová Ljubica |
SK Škoda VS Plzeň |
372 |
186 |
1 |
558 |
5. |
Krákorová Terezie |
SKK Rokycany |
369 |
187 |
0 |
556 |
6. |
Kouříková Iveta |
TJ Sokol Díly |
372 |
175 |
6 |
547 |
7. |
Lidman Linda |
SKK Rokycany |
364 |
181 |
3 |
545 |
8. |
Sýkorová Šárka |
SK Škoda VS Plzeň |
352 |
182 |
5 |
534 |
9. |
Pytlíková Jana |
TJ Sokol Kdyně |
344 |
180 |
5 |
524 |
10. |
Horvátová Věra |
TJ Sokol Újezd sv. Kříže |
360 |
153 |
8 |
513 |
11. |
Maščenko Tatiana |
Kuželky Holýšov |
330 |
165 |
4 |
495 |
12. |
Kapicová Dana |
TJ Sokol Díly |
345 |
149 |
7 |
494 |
13. |
Pittnerová Milena |
TJ Sokol Díly |
337 |
133 |
11 |
470 |
14. |
Marčíková Kamila |
TJ Slavoj Plzeň |
340 |
126 |
16 |
466 |
15. |
Palacká Ivona |
TJ Havlovice |
334 |
113 |
20 |
447 |
16. |
Vosková Hana |
TJ Slavoj Plzeň |
0 |
0 |
0 |
0 |
Na Mistrovství ČR v kategorii žen, které
se hraje 04. - 05.05.2019 na kuželně v
Hořicích postupují 2 nejlepší hráčky.
Nahoru
Mistrovství Plzeňského kraje seniorek se konalo v sobotu 26.01.2019 kuželně TJ Sokol Kdyně . Hrálo se celkem 8 seniorek s jednou naší
zástupkyní na 120 HS o 4 postupová místa na Mistrovství ČR, které se hraje
04. - 05.05.2019 na kuželně v Prostějově.
V následující tabulce jsou výsledky jednotlivých seniorek.
Mistrovství Plzeňského
kraje - seniorky - ze dne 26.01.2019 - TJ Sokol Kdyně - 120 HS |
Poř. |
Jméno |
Oddíl |
Plné |
Dorážka |
Ch |
Celkem |
1. |
Lőffelmannová Jaroslava |
TJ Sokol Kdyně |
370 |
179 |
7 |
549 |
2. |
Kořanová Marta |
TJ Sokol Kdyně |
380 |
157 |
4 |
537 |
3. |
Hornová Olga |
TJ Sokol Kdyně |
346 |
149 |
7 |
495 |
4. |
Kuželková Jana |
TJ Sokol Díly |
323 |
139 |
13 |
462 |
5. |
Konopová Alena |
TJ Sokol Újezd sv. Kříže |
330 |
127 |
15 |
457 |
6. |
Hofreitrová Hana |
TJ Slavoj Plzeň |
310 |
126 |
10 |
436 |
7. |
Kohlíčková Stanislava |
TJ Slavoj Plzeň |
249 |
71 |
31 |
320 |
8. |
Kotroušová Jana |
TJ Slavoj Plzeň |
0 |
0 |
0 |
0 |
Na Mistrovství ČR v kategorii seniorek, které
se hraje 04. - 05.05.2019 na kuželně v
Prostějově postupují 4 nejlepší hráčky.
Nahoru
Mistrovství Plzeňského kraje juniorů se konalo v sobotu 26.01.2019 kuželně CB Dobřany. Celkem bylo přihlášeno 12 juniorů, ale zúčasnilo se
jenom 7 juniorů, kteří hráli 120 HS o 2 postupová místa na Mistrovství ČR, které se hraje 27. - 28.04.2019
na kuželně v Nové Bystřici.
V následující tabulce jsou výsledky jednotlivých juniorů.
Mistrovství Plzeňského
kraje - junioři - ze dne 26.01.2019 -
CB Dobřany - 120 HS |
Poř. |
Jméno |
Oddíl |
Plné |
Dorážka |
Ch |
Celkem |
1. |
Novotný Dominik |
CB Dobřany |
388 |
212 |
5 |
600 |
2. |
Kotal Michael |
TJ Sokol Kdyně |
380 |
209 |
0 |
589 |
3. |
Loukotka Václav |
TJ Baník Stříbro |
363 |
183 |
6 |
546 |
4. |
Černohorský Miloš |
TJ Havlovice |
362 |
182 |
7 |
544 |
5. |
Harmáček Jakub |
TJ Slavoj Plzeň |
366 |
176 |
7 |
542 |
6. |
Tušek Martin |
CB Dobřany |
324 |
150 |
13 |
474 |
7. |
Andrlík Pavel |
SKK Rokycany |
309 |
113 |
4 |
422 |
8. |
Vacikar Jan |
TJ Baník Stříbro |
0 |
0 |
0 |
0 |
9. |
Bohuslav Petr |
SKK Rokycany |
0 |
0 |
0 |
0 |
10. |
Duchek Michal |
TJ Baník Stříbro |
0 |
0 |
0 |
0 |
11. |
Král Dominik |
TJ Baník Stříbro |
0 |
0 |
0 |
0 |
12. |
Palka Tomáš |
TJ Baník Stříbro |
0 |
0 |
0 |
0 |
Na Mistrovství ČR v kategorii juniorů, které
se hraje 27. - 28.04.2019 na kuželně v
Nové Bystřici postupují 2 nejlepší hráči.Nahoru
Mistrovství Plzeňského kraje juniorek se konalo v sobotu 26.01.2019 kuželně CB Dobřany . Celkem byly přihlášeny 4 juniorky, které hrály 120 HS
o dvě postupová místa na Mistrovství ČR.
V následující tabulce jsou výsledky jednotlivých juniorek.
Mistrovství Plzeňského
kraje - juniorky - ze dne 26.01.2019 - CB Dobřany - 120 HS |
Poř. |
Jméno |
Oddíl |
Plné |
Dorážka |
Ch |
Celkem |
1. |
Pytlíková Denisa |
SKK Rokycany |
378 |
205 |
2 |
583 |
2. |
Rubášová Michaela |
TJ Sokol Kdyně |
371 |
184 |
9 |
555 |
3. |
Schuldová Radka |
Kuželky Holýšov |
330 |
144 |
16 |
474 |
4. |
Pribáňová Nikola |
CB Dobřany |
0 |
0 |
0 |
0 |
Na Mistrovství ČR v kategorii juniorek,
které se hraje 27. a 28.04.2019 na kuželně v Trutnově postupují 2 nejlepší hráčky.Nahoru
Mistrovství Plzeňského kraje dorostenců se konalo v neděli 27.01.2019
na kuželně TJ Slavoj Plzeň . Hrálo celkem 7 dorostenců z 10
o jedno postupové místo na Mistrovství ČR.
Mistrovství Plzeňského kraje dorostenek se konalo v neděli 27.01.2019
na kuželně TJ Slavoj Plzeň . Hrálo celkem 5 dorostenek z 9
o dvě postupová místa na Mistrovství ČR.
V následující tabulce jsou výsledky jednotlivých dorostenců a dorostenek.
Mistrovství Plzeňského
kraje - dorostenci - ze dne 27.01.2019 - TJ Slavoj Plzeň - 120 HS |
Poř. |
Jméno |
Oddíl |
Plné |
Dorážka |
Ch |
Celkem |
1. |
Havlík Vojtěch |
SKK Rokycany |
366 |
204 |
5 |
570 |
2. |
Benda Jiří |
TJ Sokol Zahořany |
363 |
196 |
7 |
559 |
3. |
Martínek Michael |
Kuželky Holýšov |
350 |
187 |
6 |
537 |
4. |
Černý Dominik |
SKK Rokycany |
358 |
173 |
11 |
531 |
5. |
Ment Jiří |
TJ Sokol Zahořany |
359 |
167 |
9 |
526 |
6. |
Šlajer Martin |
Kuželky Holýšov |
364 |
158 |
8 |
522 |
7. |
Šlajer Viktor |
Kuželky Holýšov |
351 |
162 |
10 |
513 |
8. |
Pospíšil Jakub |
SKK Rokycany |
0 |
0 |
0 |
0 |
9. |
Kočí Daniel |
TJ Sokol Díly |
0 |
0 |
0 |
0 |
10. |
Zbránek Tadeáš |
SKK Rokycany |
0 |
0 |
0 |
0 |
Mistrovství Plzeňského
kraje - dorostenky - ze dne 27.01.2019 - TJ Slavoj Plzeň - 120 HS |
Poř. |
Jméno |
Oddíl |
Plné |
Dorážka |
Ch |
Celkem |
1. |
Housarová Terza |
TJ Sokol Pec p/Č |
388 |
183 |
10 |
571 |
2. |
Dohnalová Veronika |
TJ Sokol Kdyně |
375 |
169 |
11 |
544 |
3. |
Horková Veronika |
SKK Rokycany |
370 |
152 |
9 |
522 |
4. |
Zrůstková Ivana |
CB Dobřany |
363 |
152 |
9 |
515 |
5. |
Mentová Tereza |
TJ Sokol Zahořany |
321 |
138 |
14 |
459 |
6. |
Provazníková Michaela |
SKK Rokycany |
0 |
0 |
0 |
0 |
7. |
Benediktová Tereza |
TJ Baník Stříbro |
0 |
0 |
0 |
0 |
8. |
Krištofovičová Žaneta |
TJ Baník Stříbro |
0 |
0 |
0 |
0 |
9. |
Pospíšilová Andrea |
TJ Baník Stříbro |
0 |
0 |
0 |
0 |
Na Mistrovství ČR v kategorii dorostenců, které
se hraje 27. - 28.04.2019 na kuželně v
Teplicích postupuje 1 nejlepší hráč.
Na Mistrovství ČR v kategorii dorostenek, které se hraje 27. - 28.04.2019 na
kuželně ve Vyškově
postupují dvě nejlepší hráčky.Nahoru
Mistrovství Plzeňského kraje žáků, žákyň a mladšího žactva se konalo v neděli 27.01.2019 na
kuželně SK Škoda VS Plzeň . Hráli celkem 3 žáci ze 4, žádná žákyně z 1
na 100 HS o 1 + 1 postupové místo na Mistrovství ČR a v kategorii mladšího žactva žádný
mladší žák a 1 mladší žákyně na 60 HS bez možnosti postupu na Mistrovství ČR.
V následující tabulce jsou výsledky jednotlivých žáků, žákyň a mladšího žactva.
Mistrovství Plzeňského
kraje - žáci, žákyně a mladší žáci, mladší žákyně - ze dne 27.01.2019 -
SK Škoda VS Plzeň - 100 (60) HS |
žáci 100 HS |
Poř. |
Jméno |
Oddíl |
Plné |
Dorážka |
Ch |
Celkem |
1. |
Benda Tomáš |
TJ Sokol Zahořany |
296 |
160 |
9 |
456 |
2. |
Chlubna Matěj |
Kuželky Holýšov |
277 |
97 |
10 |
374 |
3. |
Štěpán Matěj |
Kuželky Holýšov |
214 |
52 |
26 |
266 |
4. |
Varmuža Lukáš |
SKK Rokycany |
0 |
0 |
0 |
0 |
5. |
Šimek Josef |
SKK Rokycany |
0 |
0 |
0 |
0 |
žákyně 100 HS |
Poř. |
Jméno |
Oddíl |
Plné |
Dorážka |
Ch |
Celkem |
1. |
Šreiberová Natálie |
SKK Rokycany |
0 |
0 |
0 |
0 |
mladší žáci 60 HS |
Poř. |
Jméno |
Oddíl |
Plné |
Dorážka |
Ch |
Celkem |
1. |
Fišer Josef |
CB Dobřany |
0 |
0 |
0 |
0 |
2. |
Pajdar Jáchym |
TJ Sokol Zahořany |
0 |
0 |
0 |
0 |
mladší žákyně 60 HS |
Poř. |
Jméno |
Oddíl |
Plné |
Dorážka |
Ch |
Celkem |
1. |
Löffelmannová Anna |
TJ Sokol Kdyně |
170 |
101 |
4 |
271 |
Na Mistrovství ČR v kategorii žáků, které
se hraje 06. - 07.04.2019 na kuželně
Kamenici n/L. postupuje nejlepší hráč.
Na Mistrovství ČR v kategorii žákyň, které se hraje 06. - 07.04.2019 na kuželně
v Dačicích by postoupila
nejlepší hráčka. Kategorie mladšího žactva
nemá svoje Mistrovství ČR.Nahoru