Kategorie mužů se
hrála na kuželně TJ Slavoj Plzeň MP dne 11.05.2002 ,
kategorie žen se
hrála na kuželně TJ Sokol Plzeň V dne 11.05.2002 ,
kategorie juniorů se
hrála na kuželně SKK Rokycany dne 04.05.2002 ,
kategorie dorostenců
a dorostenek se hrála na kuželně
TJ Sokol Teplá dne 04.05.2002 ,
kategorie žáků se hrála na kuželně
TJ Sokol Teplá dne 04.05.2002 .
Na Mistrovství Plzeňského kraje se sešlo v sobotu 04.05.2002 v 8.30 hodin na kuželně TJ Slavoj Plzeň MP celkem 20 hráčů (včetně našich), aby
se spolu utkali na 200 HS o dvě postupová místa na Mistrovství ČR, které se
koná dne 01. a 02.06.2002 na kuželně SKK Sklípek Vrchlabí.
Mistrovství Plzeňského kraje - muži pro rok 2002 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
Poř. | Jméno | Oddíl | Plné | Dorážka | Celkem | Ch |
1. | Pytlík Viktor | Sokol Kdyně | 615 | 328 | 943 | 1 |
2. | Pytlík Roman | SKK Rokycany | 608 | 324 | 932 | 6 |
3. | Fűrst Martin | SKK Rokycany | 599 | 290 | 889 | 4 |
4. | Němeček Jaroslav | TJ Sokol Plzeň V | 591 | 292 | 883 | 6 |
5. | Stachunský Petr | SKK Rokycany | 543 | 314 | 857 | 3 |
6. | Prokůpek Martin | SKK Rokycany | 582 | 272 | 854 | 6 |
7. | Pauch Josef | SKK Rokycany | 560 | 279 | 839 | 3 |
8. | Šlajer Jiří | SVA Holýšov | 574 | 263 | 837 | 7 |
9. | Vlček František | Slavoj Plzeň | 573 | 257 | 830 | 8 |
10. | Honsa Pavel | SKK Rokycany | 539 | 286 | 825 | 2 |
11. | Chmalíř Václav | SKK Rokycany | 566 | 249 | 815 | 6 |
12. | Vrabec Milan | TJ Dobřany | 559 | 250 | 809 | 17 |
13. | Fišer Josef | TJ Dobřany | 566 | 242 | 808 | 7 |
14. | Fanfule Jaroslav | TJ Sokol Újezd sv. Kříže | 551 | 244 | 795 | 9 |
15. | Laksar Milan | SVA Holýšov | 545 | 241 | 786 | 14 |
16. | Beneda Petr | SKK Rokycany | 545 | 238 | 783 | 12 |
17. | Fűrst Jaroslav | SKK Rokycany | 543 | 233 | 776 | 11 |
18. | Pivovarník Miroslav | TJ Sokol Újezd sv. Kříže | 549 | 224 | 773 | 8 |
19. | Tóth Josef | TJ Sokol Újezd sv. Kříže | 532 | 240 | 772 | 14 |
20. | Pivoňka Roman | TJ Sokol Újezd sv. Kříže | 541 | 227 | 768 | 17 |
Taktéž ženy se sešly v sobotu 04.05.2002 na kuželně TJ Sokol
Plzeň V v 8.30 hodin v celkovém počtu 13 hráček, aby se jako muži utkaly
na 100 HS o jedno postupové místo na Mistrovství ČR, které se koná dne 01. a 02.06.2002 na
kuželně v Rýmařově.
Mistrovství Plzeňského kraje - ženy
pro rok 2002
Poř.
Jméno
Oddíl
Plné
Dorážka
Celkem
Ch
1.
Pešková Jaroslava
TJ Sokol Plzeň V
293
143
436
5
2.
Kořanová Marta
Sokol Kdyně
279
142
421
1
3.
Lőffelmannová J.
Sokol Kdyně
287
134
421
7
4.
Konopíková Květa
Sokol Díly
290
123
413
7
5.
Hornová Olga
Sokol Kdyně
275
130
405
3
6.
Kouříková Iveta
Sokol Díly
292
105
397
11
7.
Kotroušová Jana
Slavoj Plzeň
273
117
390
7
8.
Horvátová Věra
TJ Sokol Újezd sv. Kříže
283
106
389
9
9.
Ženíšková Jaroslava
TJ Sokol Plzeň V
257
116
373
8
10.
Mlnáříková Jana
SVA Holýšov
256
114
370
7
11.
Kapicová Dana
Sokol Díly
244
99
343
11
12.
Fűrstová Radmila
SKK Rokycany
241
98
339
14
13.
Pechmanová Hana
Slavoj Plzeň
245
84
329
17
Junioři se sešli v sobotu 04.05.2002 na kuželně SKK Rokycany
v 8.30 hodin v počtu 10 hráčů, aby se utkali na 200 HS o jedno postupové
místo na Mistrovství ČR, které se koná dne xx. a xx.06.2002 na
kuželně v xxxxxxxx.
Mistrovství Plzeňského kraje - junioři
pro rok 2002
Poř.
Jméno
Oddíl
Plné
Dorážka
Celkem
Ch
1.
Wagner Milan
SKK Rokycany
595
368
963
3
2.
Barták Luděk
TJ Zahořany
628
299
927
8
3.
Naňák Ladislav
SKK Rokycany
616
307
923
5
4.
Špelina Vojtěch
SKK Rokycany
587
286
873
4
5.
Lőffelmann Filip
Sokol Kdyně
563
298
861
5
6.
Šeterle Daniel
SVA Holýšov
571
279
850
12
7.
Grőssl David
TJ Zahořany
605
220
825
15
8.
Šilhavý Michal
SKK Rokycany
566
241
807
9
9.
Roučka Michal
SVA Holýšov
566
241
807
9
10.
Haas Zdeněk
TJ Sokol Újezd sv. Kříže
556
215
771
14
Na Mistrovství
ČR v kategorii juniorů postoupil Wagner Milan z Rokycan.