Kategorie mužů se
hrála na kuželně TJ Sokol Újezd sv. Kříže ve dnech 20. a 21.04.2002 ,
kategorie žen se
hrála na kuželně SVA Holýšov dne 20.04.2002 ,
kategorie juniorů se
hrála na kuželně TJ Havlovice dne 20.04.2002 ,
kategorie dorostenců
a dorostenek se hrála na kuželně
Sokol Díly dne 20.04.2002 ,
kategorie žáků se hrála na kuželně
TJ Havlovice dne 20.04.2002 .
Ze sedmi kuželen, které se nacházejí na okrese Domažlice, se sešlo v sobotu 20.04. 2002
a neděli 21.04.2002 na kuželně TJ Sokol Újezd sv. Kříže celkem 28 sportovců odhodlaných
vybojovat si postup do krajského přeboru. V letošním roce se hrálo pouze jednokolovým
systémem - jeden zápas na 100 HS a postoupí sedm borců s nejlepším umístěním. Po
oba dva dny bylo rozlosování v 8.30 hodin a zahájení přeborů v 9.00 hodin.
Jak si vedli naši hráči v konkurenci ostatních kuželkářů
je možno vyčíst z následující tabulky.
V sobotu nastoupili k zápasu hráči těchto oddílů:
TJ Sokol Újezd sv. Kříže - 5, Sokol Díly - 4, Sokol
Pec - 3 a TJ Zahořany - 2
hráči.
V neděli nastoupili k zápasu hráči těchto oddílů:
SVA Holýšov - 6,
TJ Havlovice - 5 a Sokol Kdyně - 3
hráči.
Okresní přebor jednotlivců - muži okresu Domažlice pro rok 2002 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
Poř. | Jméno | Oddíl | Plné | Dorážka | Celkem | Ch |
1. | Pytlík Viktor | Sokol Kdyně | 297 | 153 | 450 | 1 |
2. | Fanfule Jaroslav | TJ Sokol Újezd sv. Kříže | 290 | 141 | 431 | 3 |
3. | Laksar Milan | SVA Holýšov | 280 | 140 | 420 | 4 |
4. | Pivoňka Roman | TJ Sokol Újezd sv. Kříže | 269 | 144 | 413 | 4 |
5. | Pivovarník Miroslav | TJ Sokol Újezd sv. Kříže | 279 | 132 | 411 | 5 |
6. | Tóth Josef | TJ Sokol Újezd sv. Kříže | 281 | 120 | 401 | 7 |
7. | Šlajer Jiří | SVA Holýšov | 277 | 122 | 399 | 2 |
8. | Lukáš Miroslav | TJ Havlovice | 266 | 132 | 398 | 4 |
9. | Hablovec Jar. st. | SVA Holýšov | 271 | 126 | 397 | 4 |
10. | Šlajer Stanislav | SVA Holýšov | 287 | 105 | 392 | 8 |
11. | Kalous Pavel | TJ Havlovice | 269 | 122 | 391 | 14 |
12. | Kubš Karel | SVA Holýšov | 277 | 112 | 389 | 8 |
13. | Machálek František | TJ Havlovice | 280 | 107 | 387 | 12 |
14. | Lőffelmann Jaroslav | Sokol Kdyně | 271 | 115 | 386 | 4 |
15. | Hablovec Jar. ml. | SVA Holýšov | 278 | 106 | 384 | 8 |
16. | Schreiner Miroslav | TJ Zahořany | 285 | 97 | 382 | 6 |
17. | Kuneš Zdeněk | Sokol Díly | 276 | 105 | 381 | 10 |
18. | Marcell Josef | Sokol Kdyně | 280 | 98 | 378 | 9 |
19. | Lehmann Bohuslav | TJ Havlovice | 265 | 107 | 372 | 7 |
20. | Jílek Jiří | Sokol Díly | 258 | 109 | 367 | 12 |
21. | Gottwald Jan | Sokol Pec | 261 | 106 | 367 | 13 |
22. | Mráz Radomír | Sokol Díly | 268 | 99 | 367 | 16 |
23. | Mlateček Antonín | TJ Sokol Újezd sv. Kříže | 258 | 108 | 366 | 10 |
24. | Benzl Libor | TJ Zahořany | 276 | 88 | 364 | 12 |
25. | Anderle Antonín | Sokol Díly | 267 | 96 | 363 | 9 |
26. | Zůna František | TJ Havlovice | 256 | 105 | 361 | 10 |
27. | Koláček Václav | Sokol Pec | 254 | 96 | 350 | 7 |
28. | Kobes Josef | Sokol Pec | 255 | 33 | 348 | 16 |
Z téhož počtu kuželen se sešlo v sobotu 20.04.2002 na kuželně SVA Holýšov v 8.30 hodin, kdy proběhlo rozlosování,
celkem 12 hráček a to z těchto oddílů:
Jak se vedlo našim hráčkám je možno opět vidět z
následující tabulky.
TJ Sokol Újezd
sv. Kříže - 2, Sokol Díly - 5,
Sokol Kdyně - 4 a SVA Holýšov - 1 hráčka. Zahájení přeborů bylo
v 9.00 hodin. Hrálo se jednokolovým systémem - jeden zápas na 100 HS a na krajské
přebory mělo postup zajištěno prvních osm hráček s nejlepším umístěním.
Okresní přebor jednotlivců - ženy
okresu Domažlice pro rok 2002
Poř.
Jméno
Oddíl
Plné
Dorážka
Celkem
Ch
1.
Hornová Olga
Sokol Kdyně
298
116
414
5
2.
Horvátová Věra
TJ Sokol Újezd sv. Kříže
278
133
411
4
3.
Kořanová Marta
Sokol Kdyně
281
124
405
6
4.
Konopíková Květa
Sokol Díly
292
110
402
8
5.
Kouříková Iveta
Sokol Díly
268
123
391
5
6.
Lőffelmannová J.
Sokol Kdyně
276
115
391
8
7.
Kapicová Dana st.
Sokol Díly
261
127
388
2
8.
Šebestová Lad.
Sokol Kdyně
289
97
386
8
9.
Mlnáříková Jana
SVA Holýšov
255
124
379
4
10.
Knopfová Václava
Sokol Díly
272
104
376
8
11.
Kuželková Jana
Sokol Díly
251
98
349
14
12.
Praštilová Jitka
TJ Sokol Újezd sv. Kříže
217
88
305
10
Na krajský přebor - Mistrovství Plzeňského
kraje v kategorii žen postoupilo prvních osm hráček.
Z téhož počtu kuželen se sešlo v sobotu 20.04.2002 na kuželně TJ
Havlovice v 8.30 hodin, kdy proběhlo rozlosování, celkem 13 juniorů a to z těchto oddílů:
Jak se vedlo našim juniorům je možno opět vidět z
následující tabulky.
TJ Havlovice - 1, TJ
Sokol Újezd sv. Kříže - 2, TJ
Zahořany - 3, Sokol Kdyně - 2
a SVA Holýšov - 5. Zahájení přeborů
bylo v 9.00 hodin. Hrálo se jednokolovým systémem - jeden zápas na 100 HS a na
krajské přebory mělo postup zajištěno prvních pět hráčů s nejlepším umístěním.
Okresní přebor jednotlivců - junioři okresu Domažlice pro rok 2002 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
Poř. | Jméno | Oddíl | Plné | Dorážka | Celkem | Ch |
1. | Šeterle Daniel | SVA Holýšov | 282 | 150 | 432 | 2 |
2. | Barták Luděk | TJ Zahořany | 283 | 147 | 430 | 5 |
3. | Lőffelmann Filip | Sokol Kdyně | 288 | 132 | 420 | 2 |
4. | Grőssl David | TJ Zahořany | 302 | 115 | 417 | 3 |
5. | Roučka Michal | SVA Holýšov | 304 | 103 | 407 | 11 |
6. | Kuželík Václav | Sokol Kdyně | 291 | 110 | 401 | 7 |
7. | Valečka Josef | TJ Zahořany | 273 | 125 | 398 | 6 |
8. | Haas Zdeněk | TJ Sokol Újezd sv. Kříže | 287 | 110 | 397 | 7 |
9. | Pejčoch Martin | SVA Holýšov | 282 | 114 | 396 | 2 |
10. | Pivoňka Pavel | TJ Havlovice | 271 | 108 | 379 | 7 |
11. | Žižka Radek | SVA Holýšov | 252 | 104 | 356 | 11 |
12. | Tóth Josef | TJ Sokol Újezd sv. Kříže | 258 | 97 | 355 | 12 |
13. | Šlajer Stanislav | SVA Holýšov | 236 | 113 | 349 | 4 |
Na krajský přebor -
Mistrovství Plzeňského kraje v kategorii juniorů postoupilo prvních pět hráčů,
ale za okres Domažlice nakonec startovalo šest hráčů.
Také v sobotu 20.04.2002 se sešli na kuželně Sokol
Díly v 8.30 hodin, kdy proběhlo rozlosování, dorostenky a dorostenci z okresu v
celkovém počtu 1 dorostenka a 9 dorostenců a to z těchto oddílů:
A opět je možno z následující tabulky vidět, jak se jim dařilo.
Sokol Díly - 2, TJ
Sokol Újezd sv. Kříže - 3, TJ
Zahořany - 3, Sokol Pec - 1
a SVA Holýšov - 1. Zahájení přeborů
bylo v 9.00 hodin. Hrálo se jednokolovým systémem - jeden zápas na 100 HS a na
krajské přebory měli zajištěnu účast všichni dorostenci a dorostenky, kteří poslali
přihlášky do místa konání krajských přeborů - tj. Teplé.
Okresní přebor jednotlivců - dorostenci(-ky) okresu Domažlice pro rok 2002 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
Poř. | Jméno | Oddíl | Plné | Dorážka | Celkem | Ch |
1. | Kuneš Michal | Sokol Díly | 279 | 132 | 411 | 5 |
2. | Timura Tomáš | TJ Zahořany | 258 | 151 | 409 | 6 |
3. | Murin Jan ml. | Sokol Pec | 261 | 134 | 395 | 3 |
4. | Myslík Jan | SVA Holýšov | 277 | 115 | 392 | 7 |
5. | Kuneš Miloslav ml. | TJ Sokol Újezd sv. Kříže | 280 | 98 | 378 | 13 |
6. | Rec Tomáš | Sokol Díly | 279 | 96 | 375 | 15 |
7. | Zenefels Jiří | TJ Zahořany | 264 | 97 | 361 | 11 |
8. | Pustina Michal | TJ Zahořany | 244 | 94 | 338 | 15 |
9. | Pivovarník Miroslav | TJ Sokol Újezd sv. Kříže | 258 | 79 | 337 | 18 |
Poř. | Jméno | Oddíl | Plné | Dorážka | Celkem | Ch |
1. | Jakubšová Růžena | TJ Sokol Újezd sv. Kříže | 220 | 89 | 309 | 18 |
Na krajský přebor -
Mistrovství Plzeňského kraje v kategorii dorostenců a dorostenek přijeli všichni
zúčastnění - mimo hráčů ze Sokola Díly a Pec, kteří do Teplé nepřijeli.
Taktéž v sobotu 20.04.2002 na kuželně TJ Havlovice se
sešlo ve 14.00 hodin, kdy proběhlo rozlosování, celkem 5 žáků a to z těchto oddílů: Jak se vedli naši nejmenší je opět možno vidět z
následující tabulky.
TJ Sokol Újezd sv. Kříže - 2, TJ Zahořany - 1 a SVA
Holýšov - 1. Přebory byly zahájeny hned po rozlosování. I žáci hráli
jednokolovým systémem - jeden zápas na 100 HS a na krajské přebory měli zajištěnu
účast všichni žáci, kteří poslali přihlášky do místa konání krajských přeborů
- tj. Teplé.
Okresní přebor jednotlivců - žáci okresu Domažlice pro rok 2002 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
Poř. | Jméno | Oddíl | Plné | Dorážka | Celkem | Ch |
1. | Pishta Jaroslav | TJ Sokol Újezd sv. Kříže | 263 | 108 | 371 | 13 |
2. | Dufek Jaroslav ml. | TJ Sokol Újezd sv. Kříže | 267 | 97 | 364 | 11 |
3. | Lukeš Tomáš | SVA Holýšov | 245 | 103 | 348 | 12 |
4. | Pustina Jaromír | TJ Zahořany | 248 | 97 | 345 | 16 |
5. | Šmíd Stanislav | SVA Holýšov | 264 | 76 | 340 | 14 |
Na krajský přebor -
Mistrovství Plzeňského kraje v kategorii žáků jelo všech pět hráčů.